Terasinės lentos

impregnuota mediena akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos akcija 2 rusis c24 mediena akcija c18 mediena akcija nemokamas pristatymas medienai akcija sibiro maumedzio terasa akcija juodalksnio dailylentes pirciai akcija drebules dailylentes akcija

Nuosava terasa tai asmeninis vasarnamis kieme. Pačiam pastatyti terasą nėra sunku. Svarbiausia įsigyti kokybiškas medines lentas ir apgalvoti, koks interjeras, kokios detalės geriausiai dera.

Terasinės lentos sukurtos specialiai šiai erdvei, taigi jos kokybiškos, ilgaamžės bei estetiškos.

Terasinės lentos: pasirinkimas

Terasos lentos yra įvairiapusės ir mes siūlome platų pasirinkimą, kad kiekvienas klientas atrastų tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius. Jeigu pačiam sunku nuspręsti kokios terasinės lentos tinka labiausiai - rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus. Atsakysime į visus klausimus ir padėsime Jums pasirinkti geriausią variantą.

  1. Lauko terasos lentos gali būti pagamintos iš skirtingos medžiagos. Mes siūlome įsigyti itin kokybiškas bei stilingas lentas iš maumedžio bei pušies.
  2. Terasinės lentos skiriasi savo ilgiu. Priklausomai nuo to, kokio dydžio terasą konstruosite ir kaip joje bus dedamos lentos - rinkitės ir atitinkamo dydžio lentas.
  3. Pagal poreikius galima pasirinkti natūralios medienos išvaizdos lentas. Jeigu norite pagyvinti terasą - lentas galima padengti dažais. Nuo tamsiausių iki šviesiausių spalvų terasų, kurios geriausiai perteiks Jūsų suvokimą, kokia turi būti terasa.
  4. Terasos lentos taip pat gali būti lygaus paviršiaus ir gali būti rifliuotos. Lygaus paviršiaus lentos rekomenduojamos tuomet, kai nenorite skirti daug laiko priežiūrai.

Terasos lentos ir jų profesionalumas

Terasinės lentos kaina palyginus su nauda yra maža. Tai ilgalaikė investicija, kurią galite dar labiau prailginti tinkamai prižiūrėdami, reguliariai valydami ir sumontuodami terasos stogą. Šiai erdvei įrengti rekomenduojame pasirinkti specialiai terasai kurtas erdves, kadangi jos yra ilgaamžės. Tinkamas apdorojimas garantuoja atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams.

Terasos lentos kaina varijuoja priklausomai nuo pasirenkamų lentų. Kaip jau minėjome, konsultacija su mūsų specialistais pagreitins paieškas!

Terasinės lentos pas mus!

Terasinės lentos, kuriomis mes prekiaujama, yra itin kokybiškos ir tvirtos. Maumedžio terasos lentos yra ilgaamžės bei patvarios, tad investuodami jos terasą ilgus metus galėsite nesukti galvos dėl jos rekonstrukcijos.

Prekiaujame maumedžio gaminiais, kuris atvežtas iš Sibiro, taigi puikiai prisitaikęs prie skirtingų oro sąlygų. Šios medienos lentos tarnaus net iki 40 metų, o pagedusias pavienes lenteles bus galima greitai ir paprastai pakeisti naujomis.

Pušies lentos yra pigesnės, tačiau ir tarnavimo laiko tarpas trumpesnis. Jos sėkmingai puoš Jūsų terasą mažiausiai dešimt metų ir taip pat sugedusias lentas nesunkiai galite pakeisti naujomis. Specialiai iš pušies terasai kurtos lentos yra impregnuotos giluminiu būdu, taigi suteikiama papildoma apsauga, kuri garantuoja ilgaamžiškumą bei atsparumą drėgmei ir krituliams. Lentos kokybiškos, todėl žiemos metu nereikia terasos paviršiaus uždengti plėve.

Skirtingoms erdvėms arba skirtingiems objektams pastatyti reikia skirtingų medžiagų. Medinei tvorai - vienokių, šuliniui apkalti - kitokių, terasai - trečių, o pirčiai - dar kitų. Tai garantuoja funkcionalumą bei ilgaamžiškumą.

“Vilniaus medienos centras” Jūsų paslaugoms!

Palengvinkite sau paieškas ir pasitarkite su mūsų specialistais, kurių ilgametė patirtis leidžia jiems pasiūlyti geriausiai poreikius tenkinančius gaminius už priimtiną kainą. Negaiškite savo laiko skaičiuodami biudžetą ir bandydami įvertinti, kiek kainuos tam tikros kvadratūros terasa. Paskambinkite ir mes Jums pasakysime preliminarią sumą. Taupykite savo laiką.

Atradus ko ieškote taip pat negaišite savo laiko, kadangi medieną iki statybų vietos pristatysime vos per vieną dieną! O jeigu mūsų siūlomos medienos dydis Jums netinka - išpjausime tokios formos ir dydžio, kokios reikia Jums.

Pasistatyti nuosavą terasą yra paprasta kaip niekada!

NAUJIENA - SIBIRO MAUMEDŽIO TERASA AUKŠČIAUSIA RŪŠIS
TARNAVIMO LAIKAS IKI 40 METŲ

sibiro maumedzio terasa akcija TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net

Vilniaus Medienos Centras tiekia puikios kokybės terasines lentas. Tersines lentas turime kaip iš pušies taip ir iš maumedžio medienos. Maumedžio terasos lentos ypač patvarios ir ilgaamžės, maumedis atvežtas iš Sibiro, Rusijos Federacijos. Maumedžio terasos lentos tarnaus iki 40 metų, tuo metu kaip pušies terasos lentos tarnaus iki 10 metų.

Terasos lentos iš pušies impregnuotos giluminiu būdu, maumedžio terasinės lentos neimpregnuojamos nes jų struktūra ant tiek tanki kad impregnanto šis gaminys nepaima ir nesugeria.

Terasos lentos mūsų asortimente yra skirtingų ilgių: 2,40 metrai, 3 metrai, 4 metrai, 4,80 metrai, 6 metrai.

Terasinės lentos mūsų sandelyje yra kaip rifliuoto taip ir lygaus paviršiaus.

TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
TERASINĖS LENTOS | TERASOS LENTOS už Super Kaina | Lentos.net
Titulas Gazelė pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje

Titulas "Gazelė" pažymi, kad UAB Vedrana yra viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir spačiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje