Visos prekės

Obliuota mediena

Obliuota mediena mūsų įmonėje parduodama kaip importinė taip ir iš vietinės rinkos. Importinės medienos asortimentą sudaro: stora enso gaminiai, rait wood gaminiai, puidukoda gaminiai. Vietinės gamybos obliuota mediena pasižymi žema kaina, o importinė – aukšta kokybe.

Obliuota mediena tarnauja ilgiau, atrodo gražiau ir estetiškiau.

Obliuotos medienos mūsų sandėlyje yra apie 5000 kvadratinių metrų, tad patenkinsime ir reikliausio kliento poreikius ir lūkesčius.

Mūsų sandėlyje visuomet rasite iki 100 skirtingų matmenų obliuotos medienos gaminių:

45×45 45×70 45×95 45×145 45×195 45×245 95×95 70×170 18×70 18×95 18×145 20×120 20×110 21×45 25×25 50×50 50×100

Taip pat siūlome įsigyti obliuotos medienos impregnuotos giluminiu būdu.

Obliuota mediena tinka vidaus ir lauko apdailos darbams, meno dirbiniams bei pakuotei. Tai kokybiškai išdžiovintas ir nuobliuotas produktas. Dauguma obliuotos medienos mūsų centre yra sertifikuota ir tinkama naudoti sudėtingiausiuose projektuose.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.