Lentos reikia daug kur

dvigubo pjovimo mediena stambiu matmenu.jpg kuolai-kaina pakalimo lentutes akcija 15 00.jpg c24 stipruminio gradavimo kalibruota mediena akcija 30 lauko dailylentes akcija 15 obliuoti tasai.jpg lauko dailylente rombas impregnuota mediena impregnuota mediena uz puse kainos terasos lentos neimpregnnuotos.jpg dvigubo pjovimo mediena obliuota mediena statybiniai taseliai pirties dailylente pirties gultas liepa 2 klases mediena akcija mediena su fsc sertifikatu medienos profiliai sibiro maumedzio terasa akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos b rusis akcija
Lentos kaina

Jei mėgstate konstruoti ir dažnai sukatės su įvairiais įrankiais, tai lentos Jums prireikia tikrai pakankamai dažnai. Net ir neužsiimant aktyviais konstravimais namuose pasitaiko, jog tenka ieškoti lentos ar net kelių. Tam priežasčių begalės, tačiau neretai pritrūkus nedidelio kiekio lentų kyla nemažai klausimų, kur jų gauti, kokia bus lentos kaina, kokią geriau rinktis ir t. t.

Lentos gali būti pigios

Lentos kaina gali būti ir labai nedidelė, net jei perkate nedaug. Kainos svyruoja priklausomai nuo perkamo kiekio, tačiau jei perkate likutį (ypač jei lentos savybės nėra ypatingai svarbios), Jums tinka prastesnės kondicijos lentos (šakotos, ne itin lygios ir t. t.) - sutaupyti galite net labai daug.

Žinoma, aukščiausios klasės, ypač geros kokybės lentos yra kiek brangesnės, bet toli gražu ne kas kartą reikia investuoti daugiau pinigų, ypač jei konstruojama lentynėlė rūsyje ar kitas estetinės svarbos neturintis gaminys. Tuo tarpu konstruojant medinę lovą ar stalą dažniau norisi ypač gerų lentų. Tokios lentos vis tiek gali būti pigios. Kaip? Paprasčiausiai tai gali būti likutis ar dalis kito, didesnio užsakymo. Pavyzdžiui, Jums niekas nedraudžia kooperuotis su bendraminčiais ar luktelėti iki lentpjūvėje atsiras nenaudojamo likučio, kuris bus Jums tinkamas.

Ieškodami lentos būkite pasiruošę

Ne paslaptis, kad lentos paieškos kartais apsunksta. To priežasčių yra labai įvairų, o viena iš jų - netinkamas pasiruošimas. Pavyzdžiui, dvejojama dėl tikslių matmenų. Jei dažnai pasimatuojamas reikiamas ilgis ir plotis, tai labai dažnai pamirštama, kad lentos storis gali būti skirtingas ir tai sukelia šiokių tokių rūpesčių. Taigi, pirmiausiai pasirūpinkite matmenimis – juos būtina žinoti prieš vykstant į lentpjūvę.

Taip pat dėl lentos pasirinkimo kyla klausimų tuomet, kai pasiūloje yra ne viena medienos rūšis. Pavyzdžiui, siūlomos kelių skirtingų medžių lentos, kurių savybės skiriasi tikrai žymiai, o ir kaina būna ne tokia pati. Tuomet tenka galvoti, kuri lenta geriau tinka būtent Jums, o kuri nėra geras pasirinkimas. Žinoma, visuomet apsispręsti gali padėti lentpjūvės darbuotojai, tačiau kur kas geriau iš anksto pasirūpinti savo sprendimu ir į lentpjūvę vykti jau žinant, kokios medienos lenta Jums geriausia. Daugumai darbų puikiai tiks kone bet kokia lenta, tačiau išskirtiniams darbams gali būti reikalinga ir išskirtinė lenta.

Daug rūpesčių kelia ir lentos transportavimas

Net jei nusprendėte konstruoti lentyną ar naujus baldus savo namuose bei nuvykote į lentpjūvę įsigyti lentos, pagalvokite kaip ją parsivešite. Į daugumą lengvųjų automobilių standartinės lentos sunkiai telpa. Žinoma, jei Jums reikalingos vos metro ilgio lentos, jas nesunkiai sutalpinsite net į kompaktišką automobilį, tačiau net ir 2 metrų lenta, kuri idealiai tinka lovos gamybai, sunkiai telpa į automobilius, tam reikalingos priekabos ar bent jau ilgesnio kėbulo lengvasis automobilis. Pagalvokite apie tai dar prieš užsakydami lentas. Išeičių yra net kelios: prašyti draugo, turinčio didesnį transportą, pagalbos, nuomotis mikroautobusą ar priekabą, užsakyti lentų pristatymo paslaugą lentpjūvėje. Kiekvienas variantas turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau pastarasis, užsakant pristatymą iš lentpjūvės, dažniausiai yra optimaliausias – Jums net nereikės vykti iki lentpjūvės.

Ieškodami lentos lentpjūvėje nevenkite pabendrauti su specialistais, kurie padės Jums įsigyti kokybišką, Jūsų poreikius atitinkančią lentą, tačiau kuo daugiau informacijos žinosite, kuo daugiau iš anksto būsite pasiruošę, tuo daugiau naudos galėsite gauti ir greičiau išsirinksite tinkamą sau lentą.