Blogas

Lentos reikia daug kur

Jei mėgstate konstruoti ir dažnai sukatės su įvairiais įrankiais, tai lentos Jums prireikia tikrai pakankamai dažnai. Net ir neužsiimant aktyviais konstravimais namuose pasitaiko, jog tenka ieškoti lentos ar net kelių. Tam priežasčių begalės, tačiau neretai pritrūkus nedidelio kiekio lentų kyla nemažai klausimų, kur jų gauti, kokia bus lentos kaina, kokią geriau rinktis ir t. t.

Lentos gali būti pigios

Lentos kaina gali būti ir labai nedidelė, net jei perkate nedaug. Kainos svyruoja priklausomai nuo perkamo kiekio, tačiau jei perkate likutį (ypač jei lentos savybės nėra ypatingai svarbios), Jums tinka prastesnės kondicijos lentos (šakotos, ne itin lygios ir t. t.) – sutaupyti galite net labai daug.

Žinoma, aukščiausios klasės, ypač geros kokybės lentos yra kiek brangesnės, bet toli gražu ne kas kartą reikia investuoti daugiau pinigų, ypač jei konstruojama lentynėlė rūsyje ar kitas estetinės svarbos neturintis gaminys. Tuo tarpu konstruojant medinę lovą ar stalą dažniau norisi ypač gerų lentų. Tokios lentosvis tiek gali būti pigios. Kaip? Paprasčiausiai tai gali būti likutis ar dalis kito, didesnio užsakymo. Pavyzdžiui, Jums niekas nedraudžia kooperuotis su bendraminčiais ar luktelėti iki lentpjūvėje atsiras nenaudojamo likučio, kuris bus Jums tinkamas.

Lentpjūvės

Ieškodami lentos būkite pasiruošę

Ne paslaptis, kad lentos paieškos kartais apsunksta. To priežasčių yra labai įvairų, o viena iš jų – netinkamas pasiruošimas. Pavyzdžiui, dvejojama dėl tikslių matmenų. Jei dažnai pasimatuojamas reikiamas ilgis ir plotis, tai labai dažnai pamirštama, kad lentos storis gali būti skirtingas ir tai sukelia šiokių tokių rūpesčių. Taigi, pirmiausiai pasirūpinkite matmenimis – juos būtina žinoti prieš vykstant į lentpjūvę.

Taip pat dėl lentos pasirinkimo kyla klausimų tuomet, kai pasiūloje yra ne viena medienos rūšis. Pavyzdžiui, siūlomos kelių skirtingų medžių lentos, kurių savybės skiriasi tikrai žymiai, o ir kaina būna ne tokia pati. Tuomet tenka galvoti, kuri lenta geriau tinka būtent Jums, o kuri nėra geras pasirinkimas. Žinoma, visuomet apsispręsti gali padėti lentpjūvės darbuotojai, tačiau kur kas geriau iš anksto pasirūpinti savo sprendimu ir į lentpjūvę vykti jau žinant, kokios medienos lenta Jums geriausia. Daugumai darbų puikiai tiks kone bet kokia lenta, tačiau išskirtiniams darbams gali būti reikalinga ir išskirtinė lenta.

Daug rūpesčių kelia ir lentos transportavimas

Net jei nusprendėte konstruoti lentyną ar naujus baldus savo namuose bei nuvykote į lentpjūvę įsigyti lentos, pagalvokite kaip ją parsivešite. Į daugumą lengvųjų automobilių standartinės lentos sunkiai telpa. Žinoma, jei Jums reikalingos vos metro ilgio lentos, jas nesunkiai sutalpinsite net į kompaktišką automobilį, tačiau net ir 2 metrų lenta, kuri idealiai tinka lovos gamybai, sunkiai telpa į automobilius, tam reikalingos priekabos ar bent jau ilgesnio kėbulo lengvasis automobilis. Pagalvokite apie tai dar prieš užsakydami lentas. Išeičių yra net kelios: prašyti draugo, turinčio didesnį transportą, pagalbos, nuomotis mikroautobusą ar priekabą, užsakyti lentų pristatymo paslaugą lentpjūvėje. Kiekvienas variantas turi savo privalumų ir trūkumų, tačiau pastarasis, užsakant pristatymą iš lentpjūvės, dažniausiai yra optimaliausias – Jums net nereikės vykti iki lentpjūvės.

Ieškodami lentos lentpjūvėje nevenkite pabendrauti su specialistais, kurie padės Jums įsigyti kokybišką, Jūsų poreikius atitinkančią lentą, tačiau kuo daugiau informacijos žinosite, kuo daugiau iš anksto būsite pasiruošę, tuo daugiau naudos galėsite gauti ir greičiau išsirinksite tinkamą sau lentą.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.